Już o 8:05 rano nasi dzielni uczestnicy zgromadzili się pod wyciągiem Karpacz Ski Arena, który zabrał nas na Kopę. Nie ukrywamy, że to była jedna z bardziej ekscytujących chwil tego dnia!

Pierwszy postój – Dom Śląski. Tam, z krótką przerwą, zaczęliśmy nasz marsz w stronę Śnieżki. Z energią prowadzeni przez Szymona – pierwszego na górze – oraz Antka, który po raz pierwszy stanął na śnieżce, udaliśmy się ku szczytowi.

Na Śnieżce czekała na nas niespodzianka – lokalny przewodnik opowiedział nam najciekawsze legendy i historie tego majestatycznego miejsca. Nie ukrywamy, że niektórzy z nas potrzebowali dodatkowej motywacji, zwłaszcza najmłodsi, ale warto było!

A po wszystkich górskich emocjach, czas na regenerację! W schronisku Samotnia czekały na nas przepyszne naleśniki, które dostarczyły nam energii na resztę dnia.

Chociaż pogoda nieco nas zaskoczyła pod koniec, deszcz nie mógł zepsuć naszej świetnej zabawy. Ogromne podziękowania dla Karpacz Ski Arena i schroniska Samotnia za niezapomniane chwile!

Pamiętajmy, że te niezapomniane chwile na półkoloniach byłyby niemożliwe bez wsparcia przez Akademicki Związek Sportowy oraz dofinansowania od Ministerstwa Sportu i Turystyki.

#KarpaczSkiArena #PółkoloniaŚnieżka #WycieczkaDoGór #LegendyŚnieżki #DomŚląski #PrzygodaNaŚnieżce #SzymonAntekWPodróży #NaleśnikiWSamotni #WspieramyMłodzież #GórskieWyzwania

Scroll to Top