Witajcie, miłośnicy narciarstwa alpejskiego!

Z dumą pragniemy ogłosić, że ruszamy z nową stroną internetową naszego klubu sportowego – Klubu Sportowego Śnieżka w Karpaczu! Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością podzielenia się z Wami naszą pasją do sportu, a także propagowaniem miłości do narciarstwa wśród najmłodszych.

O naszym klubie

Klub Sportowy Śnieżka to miejsce, gdzie z pasją i zaangażowaniem uczymy dzieci w wieku od 6 do 16 lat sztuki narciarstwa alpejskiego. Naszym priorytetem jest stworzenie przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, w której mali narciarze będą mogli rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i przeżywać niezapomniane chwile na stoku.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na nartach alpejskich, mamy wspaniałą wiadomość! Zapraszamy Wasze dzieci do udziału w naszych bezpłatnych zajęciach sportowych. Dzięki wsparciu naszych doświadczonych instruktorów, Wasze pociechy będą miały okazję poznać podstawy narciarstwa i poczuć magię zimowego szaleństwa.

Obserwujcie naszą stronę i media społecznościowe

Aby być na bieżąco z wydarzeniami naszego klubu, serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Tam będziemy publikować najświeższe informacje dotyczące treningów, zawodów i innych wydarzeń klubowych.

Dodatkowo, zachęcamy Was do śledzenia nas w mediach społecznościowych, gdzie będziemy dzielić się relacjami ze spotkań, galeriami zdjęć i filmów z naszych aktywności na stoku i nie tylko treningi trwają cały rok! To idealny sposób, aby zobaczyć postępy naszych małych narciarzy i podzielić się wrażeniami z naszych przygód.

Razem odkrywajmy uroki narciarstwa alpejskiego!

W Klubie Sportowym Śnieżka wierzymy, że narciarstwo alpejskie to znacznie więcej niż tylko sport. To sposób na aktywność na świeżym powietrzu, rozwijanie umiejętności technicznych i budowanie ducha zespołowego. Dzięki naszym pasjonatom narciarstwa, dzieci będą miały szansę odkryć radość ze sportu oraz nauczyć się poszanowania natury i zdobywania nowych umiejętności.

Dołącz do naszego klubu narciarskiego już dziś!

Jeśli Wasze dzieci pragną dołączyć do naszej narciarskiej społeczności, nie czekajcie dłużej! Zapisy na bezpłatne zajęcia sportowe już ruszyły, a my z niecierpliwością czekamy na nowych, młodych adeptów śnieżnych szaleństw.

Zespół Klubu Sportowego Śnieżka, Karpacz

Scroll to Top