fotografia Alek

„Karpatka” pod Światłem Reflektorów: Wywiad TVP INFO z Klubem „Śnieżka”

Dzień jak co dzień na stoku „Karpatka” przyjął niespodziewany obrót, gdy dołączyła do nas ekipa TVP INFO, aby przeprowadzić wywiad z naszymi młodymi narciarzami oraz trenerką Asią.

Wywiad rozpoczął się od rozmów z dziećmi, które z radością i otwartością opowiadały o swoich doświadczeniach na nartach, o tym, co kochają w narciarstwie i jakie mają ambicje związane z tym sportem. Dzieciaczki miały szanse podzielić się swoją pasją :-).

Trenerka Asia, podała informacje o przebiegu treningu, podkreślając wartości, jakie staramy się wpajać naszym sportowcom – wytrwałość, zdrowa rywalizacja i radość z każdego spędzonego na stoku dnia. Opowiedziała o wyzwaniach i radościach płynących z pracy z młodymi talentami, a jej słowa były potwierdzeniem zaangażowania i miłości do narciarstwa, które są fundamentem Klubu „Śnieżka”.

Wizyta ekipy TVP INFO była nie tylko emocjonującym doświadczeniem dla naszych dzieci, ale i wspaniałą okazją, by pokazać szerszej publiczności, jak pracujemy, rozwijamy i cieszymy się każdym momentem na stoku. Czekamy z niecierpliwością na emisję wywiadu i jesteśmy dumni, że mogliśmy podzielić się fragmentem naszej pasji.

Dziękujemy TVP INFO za docenienie naszej pracy i za możliwość pokazania, jak wielkie serce kryje się w narciarskim świecie Klubu „Śnieżka”.

Scroll to Top
Wszystkie prawa zastrzeżone