Aż trudno uwierzyć, że te niesamowite dni dobiegły końca! Rozpoczęliśmy nasz ostatni dzień przy stadionie w Karpaczu. Po krótkim spotkaniu i omówieniu planu dnia, wszyscy ruszyliśmy pieszo w kierunku Wiśniowa Polana. Dzieciaki mogły tam odpocząć i ochłodzić się w basenie i coś zjeść, co było idealnym sposobem na spędzenie ciepłego dnia.

O godzinie 14:00 przeszliśmy do Camp 66, gdzie na nas czekało ognisko. Kiełbaski smakowały wyjątkowo dobrze w towarzystwie nowych przyjaciół. A jak przystało na uroczysty koniec, przyszedł czas na rozdanie dyplomów. Była to chwila, w której każdy mógł poczuć się doceniony i wyjątkowy.

**Podsumowanie 5 Dni Półkolonii**

Cóż za tydzień! Pięć dni pełnych aktywności od kajaków, przez warsztaty dietetyczne i psychologiczne, aż po wycieczki rowerowe i warsztaty pierwszej pomocy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspaniały czas spędzony razem. Dzięki różnorodnym zajęciom, zarówno sportowym jak i edukacyjnym, dzieci miały okazję nie tylko trenować ale także zdobyć nową wiedzę i umiejętności. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne półkolonie!

**#KlubŚnieżka #Półkolonie2023 #OstatniDzień #WiśniowaPolana #Basen #Ognisko #Camp66 #RozdanieDyplomów #Wspaniałe5Dni #DoZobaczeniaRok2024**

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć was na przyszłorocznych półkoloniach! Pamiętajcie, że miejsca są ograniczone i priorytet w zapisach mają nasi klubowicze. Więc jeżeli nie chcecie przegapić kolejnej edycji pełnej niesamowitych przygód, lepiej zapisujcie się jak najszybciej!

Scroll to Top
Wszystkie prawa zastrzeżone