Dokumenty:

            Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszym członkom, partnerom oraz wszystkim zainteresowanym pełną przejrzystości historię i działalność naszego klubu. Dział „Dokumenty” jest miejscem, w którym zamieszczamy najważniejsze dokumenty, gwarantujące uczciwość i rzetelność prowadzenia naszej organizacji sportowej.

W Klubie Sportowym Śnieżka kładziemy ogromny nacisk na etykę i uczciwość w naszych działaniach. Wierzymy, że transparentność i otwartość są kluczowymi elementami budowania zaufania naszych członków oraz społeczności lokalnej. Dlatego też, w dziale „Dokumenty”, udostępniamy szereg ważnych materiałów, które pozwalają rzucić światło na nasze wartości, cele i zarządzanie klubem.

Jesteśmy dumni z naszej historii, osiągnięć i przede wszystkim, z zaufania, jakim obdarzyli nas nasi członkowie i partnerzy. Dział „Dokumenty” stanowi dowód naszego zaangażowania w uczciwe i odpowiedzialne prowadzenie klubu.

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością tego działu, a jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami. Dziękujemy za zainteresowanie naszym klubem i zapraszamy do wspólnego odkrywania pasji do sportu w Klubie Sportowym Śnieżka!

Zespół Klubu Sportowego Śnieżka w Karpaczu

Deklaracja członka klubu: Aby dołączyć do organizacji, należ złożyć deklarację członkowską, podając wymagane dane osobowe i akceptując zasady oraz cel działania klubu. (dodano 12.06.2024)

Deklaracja członkowska: Aby dołączyć do organizacji, należ złożyć deklarację członkowską, podając wymagane dane osobowe i akceptując zasady oraz cel działania klubu. (dodano 15.07.2023)

Statut Klubu: Jest to podstawowy dokument regulujący cele, strukturę organizacyjną, prawa i obowiązki członków oraz działanie Klubu Sportowego Śnieżka. (dodano 15.07.2023)

 

 PÓŁKOLONIE KS ŚNIEŻKA KARPACZ CAMP 23 (za nami)

KARTA UCZESTNIKA: PÓŁKOLONII KS ŚNIEŻKA KARPACZ CAMP 23 (dodano 01.08.2023)

Oświadczenie o podaniu leków (dodano 12.08.2023)

Plan tygodniowy półkolonii (dodano 12.08.2023)

Zgoda na  wykorzystanie wizerunku dziecka (dodano 12.08.2023)

Scroll to Top
Wszystkie prawa zastrzeżone